Mēs esam Latvijā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar mežizstrādi, kokmateriālu iepirkšanu, eksportēšanu, transportēšanu un loģistiku. SIA „IBIZA” savu darbību sākusi 2001. gadā un darbojas bez pārtraukuma. Mēs iepērkam un pārdodam koksni Baltijas teritorijā, eksportējam zāģbaļķus un papīrmalku uz Zviedriju, Vāciju, Ķīnu. Mūsu sadarbība ar klientiem ir ilglaicīga un stabila, mūsu klientu vidū ir vadošie uzņēmumi kokmateriālu tirgū Latvijā un Baltijā.

 

 

Mūsu uzņēmumam ir iepirkšanas punkti Rīgas Universālajā Terminālā,  Rīgas Konteineru Terminālī, Liepājas ostā. Mēs pērkam

kokmateriālus pie ceļa krautuvēs, iepērkam arī īpašumus un cirsmas, kuriem nodrošinām viskvalitatīvāko mežizstrādi, apsaimniekošanu un atjaunošanu, ko apliecina arī mums izsniegtie FSC® sertifikāti par labu mežsaimniecību, kā arī koksnes piegādes ķēdi.

 

Mūsu kokmateriāli iegūti Latvijas mežos, izmantojot mūsu mežizstrādes speciālistu zināšanas, pieredzi un profesionalitāti, tie tiek transportēti ar mūsu uzņēmuma transportu uz dažādiem iepirkšanas punktiem.

 

Mūsu uzņēmumam ir dinamiska progresivitāte, ar katru gadu palielinās kokmateriālu apjoms mūsu uzņēmuma apgrozījumā, mēs paplašinām savu darbības lauku, tehnikas daudzumu un darbinieku skaitu.